بیمارستان محمدرسول الله (ص) مبارکه دارای ردیف اعتبار ملی شد

زهرا سعیدی :

بیمارستان محمدرسول الله (ص) مبارکه در بودجه ۹۸ دارای ردیف اعتبار ملی شد

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مبارکه به نقل از پایگاه خبری سیمای استان، زهرا سعیدی در آیین کلنگ زنی ساختمان همودیالیز بیمارستان محمدرسول الله شهرستان مبارکه ضمن تقدیر از مهندس محمد علی فرحناکیان خیر این پروژه گفت: در این دوران اقتصادی باید امید مردم به خیرین را تقویت کنیم چرا که این خیرین با مشارکت در پروژه ها می توانند قدم های بزرگی را برای مردم بردارند.

وی خاطر نشان کرد: خیریه حضرت ابوالفضل (ع) نقش بسزایی در حوزه بهداشت و درمان استان داشته که خیرین این خیریه با توجه ویژه خداوند متعال پاداش دنیوی و اخروی کارهای خیر خود را خواهند گرفت.

زهرا سعیدی به امنیت در جامعه نیز اشاره کرد و افزود: در بین کشورها، ایران اسلامی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است که این نشان از افتدار نیروهای نظامی و انتظامی می باشد.

وی به پیگیری ها در بخش بهداشت و سلامت شهرستان اشاره کرد و افزود: امسال توانستیم در بودجه سال ۹۸ بیمارستان محمدرسول الله (ص) مبارکه را دارای ردیف اعتبار ملی کنیم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخذ مجوز طب فیزیکی و توانبخشی گفت: این مجوز سال گذشته برای بیمارستان شهرستان مبارکه اخذ گردید و با توجه به ردیف اعتبار ملی برای بیمارستان محمدرسول الله (ص) مبارکه امیدواریم شاهد پیشرفت حوزه بهداشت و درمان در شهرستان باشیم.

سعیدی به ۴ ردیف اعتبار ملی طی دوران نمایندگی خود برای شهرستان مبارکه نیز اشاره کرد و افزود: طی دوران نمایندگی بنده در شهرستان مبارکه توانستیم مترو مباررکه، فاضلاب طالخونچه، بیمارستان محمدرسول الله مبارکه و جاده مبارکه بروجن را دارای ردیف اعتبار ملی کنیم که متروی مبارکه به زودی با مشارکت شرکت فولاد مبارکه کلنگ زنی می گردد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی نام برخوردار را به مبارکه نسبت داده اند که ۷۰۰ دانش آموز آن در مهر ماه فاقد کلاس درس بودند که بحمدالله با رایزنی ها و اخذ بودجه نسبت به تکمیل مدارس نیمه کاره اقدام گردید تا در مهرماه مشکلی برای تحصیل دانش آموزان نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *